//HRV Isı Kazanımı Vantilatörü
HRV Isı Kazanımı Vantilatörü 2017-09-23T16:02:41+00:00

HRV Isı Kazanımı Vantilatörü

Isı kazanımı vantilatörü (HRV), havalandırma yoluyla kaybolan ısı enerjisini geri kazanabilir ve havalandırma işleminin neden olduğu oda sıcaklığı dalgalanmasını azaltabilir. VESTEL HRV, en ileri teknolojiyi ve teknikleri kullanarak, oldukça iyi bir performansa sahiptir.

HRV Isı Kazanımı Vantilatörü

Daha fazla hava besleme oranı
Geliştirilmiş ısı değişimi verimliliği
Geliştirilmiş enerji tasarrufu özelliği
Isı kazanımı vantilatörü (HRV), havalandırma yoluyla kaybolan ısı enerjisini geri kazanabilir ve havalandırma işleminin neden olduğu oda sıcaklığı dalgalanmasını azaltabilir. VESTEL HRV, en ileri teknolojiyi ve teknikleri kullanarak, oldukça iyi bir performansa sahiptir. Isı değişim merkezi, kimyasal işlemden geçirilmiş özel bir kağıttan yapılır ve bu özellik, oda ortamı sıcaklığının ve neminin daha iyi kontrol edilmesini sağlar. Sıcaklık değişim verimliliği %65 üstündedir ve ısı içeriği değişim verimliliği %50-65 arasındadır.

Düşük ses seviyesi

Sessiz çalışmayı garanti etmek için sesi kesen malzeme kullanılır.

Kompakt tasarım, esnek kurulum ve kolay bakım

Sadece 10-25/64 inç (264 mm.) minimum yükseklikle ve 50 lbs (23 kg.) ağırlıkla bu ünite, sınırlı alanlarda kurulum için en yüksek uygunluğu ve olanağı sağlar.

Farklı durumlar için birden fazla mod

Esnek kontrol

Özellikler

Not: 1.HRV (200-1000) model üniteler için 3 hızda (Yüksek, Orta, Düşük) ayarlanabilen hava hacmi vardır, ancak HRV (1500-2000) model üniteler için sadece 1 hız vardır ve bu ayarlanamaz. 2.Ses seviyesi, yankısız bir odada gövde merkezinin 1,4 m altında ölçülmüştür. 3.Sıcaklık Değişim Verimliliği, soğutma ile ısıtma arasındaki ortalama değerdir. 4.Verimlilik şu şartlar altında ölçülür: *Soğutma Durumu: Atık Hava Sıcaklığı 27°C KT, 19,5°C YT, Taze Hava Sıcaklığı 35°C KT, 28°C YT. *Isıtma Durumu: Atık Hava Sıcaklığı 21°C KT, 13°C YT, Taze Hava Sıcaklığı 5°C KT, 2°C YT.